www.mineral-tr.com.ua


Компанія ТОВ " НПО "МІНЕРАЛ-ТРЕЙД" створена в квітні 2001 року

З початку своєї діяльності компанія прагне до підвищення рівня виробленої продукції, обслуговування і розширенню мережі клієнтів.

З квітня 2002 року ми займаємося виробництвом плитного негорючого матеріалу "Мінпласт", що не містить у собі азбест, виготовленого методом гарячого пресування з композицій на основі спученого вермикуліту, рідкого скла і цільових добавок.
Зокрема, компанія займається продажем фракціонованого вермикулітового концентрату, спученого вермикуліту, флогопіту, вермикуліту посипочного і інших видів слюдоутримуючої сировини.

Для виробництва продукції компанія використовує виключно якісне й екологічно чисту сировину. Вся продукція компанії відповідає міжнародним санітарним і екологічним нормам. Якість нашої продукції не поступається кращим світовим аналогам, а гнучка цінова політика розрахована на вимоги і можливості будь-якого замовника, у чому ми вже змогли переконатися за відгуками споживачів нашої продукції.

Завод із виробництва вермикулітових плит розташований у м. Києві - регіоні з чудово розвиненою транспортною інфраструктурою, що дозволяє без проблем організувати доставку товару замовнику в найкоротший термін будь-яким видом транспорту за бажанням замовника.

Політика компанії - робота, спрямована на максимальнє задоволення потреб замовника з м'яким підходом індивідуально до кожного, побудована на принципах відкритості й партнерства.

Ми переконані, що в нашій продукції будуть зацікавлені споживачі не тільки в межах України, але й за кордоном, про що вже свідчить інтерес до нашої продукції з боку представників підприємств Російської Федерації.

Станьте нашим партнером і особисто переконаєтесь у перевагах співробітництва з нами!Zoom in
Наші реквізити:
Україна, м. Київ, 04074 вул. Лугова 9
E-mail:
Будемо раді співробітництву!

Мудрость - источник наук - Марк Туллий Цицерон